Pája

3. června 2008 v 22:51 | Emma & Lili |  Odpovědi
Dotaz:
1. Ahoj. Když dělám kouzlo, tak vím že se mi jednou vrátí kvůli zákonu trojnásobné odplaty. Platí tohle i u kouzel, u kterých je úmysl pozitivní a nikomu neublíří?
A dá se za kouzlo, které by se mi vrátilo počítat takové jakoby lektvary, které si pak přileju do koupele a nebo když vložím do vody kámen a nechám tu vodu od něj nabít, abych třeba získala lepší vyzařování, přivolala peníze, nebo třeba pro přitažlivost atd?
2. Jo ještě jeden dotaz. Neznáte kouzlo nebo rituál, který mi pomůže rozhodnout se v takové jedné záležitosti? Jde o to, že jsem zamilovaná do dvou kluků. Navíc bych chtěla vědět ,
kho mám radši a koho si mám vybrat

EMMA
1. Ano, platí, i to dobré se ti vrátí. Ne, lektvary a kameny do koupele jsou pouze očistné a stimulující mysl.
2. Vezmi 2 cibulky tulipánu a na každou vyryj iniciály jednoho z nich, poté zasaď, ten pravý vyroste první (+ si pak všímej barvy - červená vášeň, žlutá štěstí, bílá věrnost, růžová něha, oranžová zábava). Tarot: Princezna pohárů - budeš zamilovaná i nadále a silně, takže myslím, že nakonec zvolíš správnou cestu (i kdyby to neměl být ani jeden z těch dvou).
LILIANA
1) Asi takhle...existuje fyzikální i duchovní zákon akce a reakce - vše, co uděláš, vyvolá nějakou reakci. Ovšem jestli se ti něco vrátí třikrát a dokonce jako odplata, to záleží především na tvém přesvědčení (víře), svědomí, pocitu viny a míře sebeúcty.
Když to vztáhnu na tvůj příklad s koupelí pro získání např. peněz: pokud budeš podvědomě přesvědčená, že je to špatná věc (získávat peníze magií a nebo přímo peníze samotné), budeš věřit v trojnásobnou odplatu, budeš přemýšlet nad tím, že jsi to neměla dělat, a ještě k tomu máš nižší sebeúctu, pak jsi skutečně zralá na to si tu trojnásobnou odplatu přitáhnout.
Takže pozor na svá přesvědčení a myšlenky :-)
Tvé koupele jsou samozřejmě úplně v pořádku a pokud si to nezablokuješ něčím negativním, pak budou působit jen a jen pozitivně.
Obvykle platí to, že jakou energii do kouzla vložíš, taková se ti vrátí. I její znásobení je obvyklý jev (nemusí to být zrovna 3x) - většinou to funguje tak, že určité množství energie vložené do provedení kouzla nebo rituálu aktivuje další síly (často vyšší než jsou ty mágovy) a vyvolá určitý řetězec reakcí. Události, které mág svým kouzlem vyvolá, jsou tím pádem většího rozměru než samotná událost provedení kouzla.
Pokud opět využiju to kouzlo pro získání peněz: dejme tomu, že ho provedeš správně s plným nasazením a zafunguje. Samotnému kouzlu jsi věnovala například půl hodiny (příprava lektvaru nebo koupele, doplnila jsi vizualizací, upřesněním svých požadavků atd.). Ovšem takové správně provedené "jednoduché" kouzlo může spustit události daleko větší a významně změnit tvůj život - např. objevíš svoji ideální práci, která ti přinese i potřebné finance; zamiluješ se do nějakého bohatého podnikatele; vyhraješ v loterii apod.
2) Na tohle bych ti doporučila se především zaposlouchat do svého srdce - odpověď zde určitě máš. Vybav si postupně oba "kandidáty" a sleduj své pocity. Jistě objevíš, u kterého z nich jsou hlubší a vážnější.
Tvá nerozhodnost také může pramenit z toho, že je ještě dostatečně neznáš...a nebo sama nemáš jasno, co vlastně od partnera a partnerství očekáváš, co je pro tebe důležité, jaké jsou tvé hodnoty.
Pokud bys byla hodně zmatená a nevěděla by sis se svými city rady, pak můžeš využít např. tarot.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarah Sarah | 16. června 2008 v 16:58

Přeji krásný den. Dvakrát jsem vykonala kouzlo a vždy do tří dnů po vykonání rituálu se u mě objevily horečky, zimnice a celkový pocit slabosti. Nevím,jestli mám tyto stavy brát jako varování před daným kouzlem nebo se jedná pouze o energetické vyčerpání způsobené rituálem. Kouzlo se týkalo lásky, v podstatě šlo o vlastní kouzlo, poprvé jsem je uskutečnila před 14 dny a podruhé tento pátek. Objevily se první známky toho,že by mohlo fungovat, ale jistá si stále nejsem.

2 Pája Pája | E-mail | Web | 16. června 2008 v 17:34

Ahoj ještě jsem se  chtěla zeptat. Žádal jsem anděli, aby mi pomohli při rozhodování s těma klukama. Tak aby mi dali znamení tak, že prostě někde uvidím jejich jméno nebo něco podobného. Oni my ty znamení  sesílají, ale jeden den třeba jsem nacházela jméno jednoho kluka a pak třeba častěji toho druhého.... Takže nijak zvlášť mi to nepomohlo. Nevíte co by to mohlo znamenat? Jo a ještě jeden dotaz. Četla jsem ten článek o  channelingu. Jak se mám dostat do tranzu?

3 Liliana Liliana | E-mail | 17. června 2008 v 22:38

Pája: může to znamenat, že jsou pro tebe vhodní oba :-) Zkus požádat o nějaké hodně výrazné znamení, abys z něho jasně pochopila, jakou cestou se máš vydat - a nebo požádej o to, abys to správné rozhodnutí vnitřně pocítila.

Obecně se do lehkého transu dostaneš celkem snadno -  zklidněním mysli, emocí a pomocí dechu. Jinak přesný návod na channeling najdeš v té knize, kterou na závěr článku doporučuji.

4 Pája Pája | E-mail | Web | 26. června 2008 v 15:11

ahoj chtěla bych si vsadit sportku, tak jestli by třeba karty neporadili, co mám pro to nejlépe dělat a co dělám dosud špatně a kdyby to šlo tak kdy je pro mě vhodný čas si vsadit. ( losování  je ve středu a ve čtvrtek) Čísla mi karty asi neřeknou, ale neexistuje nějaký způsob, jak na ty čísla přijít? jako třeba kouzlo nebo rituál

5 Liliana Liliana | E-mail | 29. června 2008 v 23:01

Pája:

K těm číslům můžeš přistoupit dvěma způsoby - buď se budeš snažit přijít na ta správná čísla, která budou tažena, a nebo se ti podaří zařídit, aby čísla, která zvolíš, byla tažena.

Co se týče výhry ve sportce, je třeba splňovat nejdřív pár podmínek:

věřit, že můžeš něco vyhrát (musí se ti to zdát reálné)

mít v harmonii oblast hojnosti a peněz

Já bych doporučila zaměřit se na rituály nebo kouzla hojnosti a případně nechat otevřené i jiné cesty, jak se k tobě peníze mohou dostat. Co se týče těch správných čísel, tak je asi nejlepší poslouchat intuici a pokud ti něco napoví (nějaký způsob a nebo konkrétní čísla), pak je použít.

6 Jarda Jarda | 10. července 2008 v 16:39

Ahoj nevíte jak se dá ovlivnit počasí?

7 simonka simonka | 12. července 2008 v 17:17

ahoj jak se vyslovuje wicca

8 Khartazs Khartazs | E-mail | 28. července 2008 v 18:01

Moc se omlouvám, ale měl jsem vážný úraz páteře. Můj mail pořád funguje. Obdržíte ještě výklady. Váš Khartazs

9 Liliana Liliana | E-mail | 30. července 2008 v 23:14

Jarda:

Techniky na ovlivnění počasí najdeš například pod heslem atmokineze.

Pár odkazů:

http://vikladyly.blog.cz/0705/atmokineze

http://www.magic.wzona.cz/viewtopic.php?t=108&sid=486cd4acd53a05372bfbb202bdac0217

10 Liliana Liliana | E-mail | 30. července 2008 v 23:15

simonka:

[vika] :-)

11 Liliana Liliana | E-mail | 30. července 2008 v 23:17

Khartazs:

Jejda, tak to muselo být docela nepříjemné. Hlavně, že už jsi v pořádku. Tak se opatruj :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama