Lauretta

14. července 2008 v 23:43 | Liliana |  Odpovědi
Lauretta, 4.7.2008 21:47

Ahoj, mohla bych poprosit o radu. Jsem s partnerem už 5 let, žijeme spolu, plánovali jsme rodinu...ale prostě to tak už nechci. Ale zároveň bych nechtěla ublížit jemu. Přála bych si, aby si našel nějakou jinou hodnou partnerku. Důvodů proč je více. Mohla bych v tom něco udělat? Myslím tím nějaké kouzlo, aby se on zamiloval do jiné? Do lepší. Prostě aby byl šťastný.
Děkuju L.


Liliana:
Já mohu doporučit jednu techniku z andělské magie, myslím, že pro tenhle účel by mohla být vhodná. (V případě, že ti andělé nijak blízcí nejsou, doplň si místo nich jiné vyšší síly, kterým věříš. ) Ovšem formulovala bych to přání bez nějakých konkrétních požadavků (aby si našel partnerku), protože to už by mohla být určitá forma manipulace. Spíše to zaměřit na přání, aby se s rozchodem co nejlépe vyrovnal a našel v životě lásku a štěstí. Případně aby se celá situace vyřešila co nejlépe pro vás oba.

Petice:

Na papír napiš níže uvedenou petici a vlož ji do obálky s nějakým předmětem, který je spojený s žádostí (fotka, okvětní lístek,...).

Petici piš soustředěně, v klidu ...můžeš si u toho zapálit svíčku, pustit hudbu.
(Při psaní se vyvaruj negativních formulací a záporů. )
Pak petici přečti a svoji žádost odevzdej v duchu andělům. Můžeš si své přání i vizualizovat, ovšem je dobré když nebudeš trvat na konkrétních způsobech, jak se má naplnit, a dáš tomu volnost (aby se mohlo stát i neočekávané :-) ).
Až se přání splní, petici spal, abys rozpustila energii.

Petici adresuj andělovi (andělům), který je za danou oblast zodpovědný. Pokud nevíš jeho jméno, napiš např. andělé lásky, hojnosti, míru, spravedlnosti atd.


Ve jménu …..........(Všemocného Boha/Bohyně nebo Světla a lásky,...) Tě /Vás žádám, (arch)anděli /andělé .......... , abys/te ...................*
Ctím Tě/Vás a děkuji Ti/Vám za vyslyšení mé modlitby.

Datum a podpis


*Na závěr žádosti můžeš ještě připsat "pojišťovací větu": Toto vše a nebo něco lepšího nechť se stane pro nejvyšší dobro a prospěch všech zúčastněných.


archanděl Uriel: zvládání materiálního světa, hojnost, odhalování skrytých znalostí (věštění, magie)
archanděl Rafael: léčení a uzdravení (psychické i fyzické), studium, poznání, duchovní přeměna
archanděl Michael: očištění od strachu a negace, ochrana, síla, odvaha, odpoutání se od minulosti
archanděl Gabriel: láska, mateřství, něha, odpuštění, životní proměna, radost


Pro tvůj problém můžeš požádat archanděly Gabriel(a), Michaela, Rafaela a případně ještě obecně anděly lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama