Aktuality

Pohanství pro sčítání obyvatel

16. února 2011 v 0:14 | Liliana


(Více informací po kliknutí na banner)

Festival Mystica

2. listopadu 2010 v 21:14 | Liliana
mystica

Pozvánka na Pagan Pride Day

7. září 2010 v 19:33 | liliana

Reportáž z akce si můžete přečíst zde:

ppd

Festival Mystica

18. října 2009 v 22:23 | liliana

V listopadu se v Praze (Gymnázium Svatopluka Čecha v Trojské ulici) uskuteční premiéra festivalu Mystica zaměřeného na okultismus ve všech jeho podobách. Pořadatelé - sdružení Dávný obyčej- si kladou za cíl vytvořit festival s kvalitní a hodnotnou nabídkou přednášek i sortimentu zboží ve stáncích. Jejich slovy: "Mystica má být místem setkání, oázou mimo běžnou konzumní realitu, kde naleznou současní duchovní hledači inspiraci pro svoji praxi, poučení, ale i zábavu a příjemné prostředí. Máme zkušenost, že mnoho lidí praktikuje v soukromí, spíše než aby riskovali špatné přijetí nebo hádky v internetových diskusích."

A jaký program festival nabízí?

Pohanský adresář

18. května 2009 v 20:20 | liliana
Hledáte kontakty na někoho s podobnými zájmy a životní filozofií? Rádi byste se seznámili s lidmi, kteří se, stejně jako vy, zabývají čarodějnictvím, magií nebo zkrátka patří do "kategorie" pohané?
Nedávno byl spuštěn nový projekt týmu Bohyne.net - Pohanský adresář.
Zde se můžete registrovat, dát o sobě vědět a samozřejmě i získat kontakty a podívat se, jestli se v oblasti, kde žijete, zrovna nevyskytuje nějaká "spřízněná duše".
Kromě českých kontaktů zde najdete i seznam evropských skupin a covenů.
Údaje se zobrazují na mapě, snadno tedy získáte přehled o oblastech, které vás zajímají.

Podívejte se tedy a přidejte se :-)

Obnova blogu :-)

31. prosince 2008 v 1:35 | liliana
Jak už jsem psala do Diskuse, původní magickou poradnu prozatím neplánujeme obnovit. To však neznamená, že by se na těchto stránkách něco nemohlo dít :-) Předkládám proto anketku. Co byste na tomto blogu rádi viděli, čeho byste se rádi účastnili? Odpovídat a navrhovat můžete i do komentářů.
 
 

Reklama